امروز : ۰۱ بهمن ۱۳۹۵ - 07:11:45
ويبره نام برنامه طنزی است كه به همت TitrTv اولين تلويزيون اينترنتی مازندران ساخته شده، در اين برنامه قصد داريم به صورت هفتگی رويدادهای خبری مازندران و كشور را بررسی کرده و در غالب طنز به آن بپردازيم، با ما همراه باشيد. از مسئولان عزيزتر از جان هم انتظار داريم با چشم طنز به اين مجموعه نگاه كنند نه بيشتر، چرا كه نيت ما توهين به هيچ شخص و گروهی نيست.
«ويبره»؛ طنز سياسی مازندران/ قسمت اول
سومین جشنواره ملی نمایش های سنتی سیاه بازی به میزبانی مازندران از ششم تا نهم دی ماه 95 در ساری با حضور استان های گیلان - همدان - یزد - سمنان - زنجان - تهران و... برگزار شد.
گزارش TitrTv از سومین جشنواره سراسری سیاه بازی در مازندران
در این ویدئو برخورد زننده پرسنل شهرداری فومن با زن دستفروش را می‌بینید.
گفت‌وگوی پُرحاشیه مسعود پیری با تیتر امروز
مسعودپیری عضو شورای اسلامی شهر ساری در گفت‌وگویی داغ و دیدنی با تیتر امروز به منتقدان خود و مجموعه شورای اسلامی شهر و شهرداری پاسخ داد.
چندرسانه‌ای تیتر امروز تقدیم می‌کند
چندرسانه‌ای پایگاه خبری تیتر امروز به سفارش فرمانداری و اداره میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری سوادکوه برای نخستین همایش توسعه سوادکوه با رویکرد گردشگری اقدام به تهیه ویدیویی از جاذبه‌های گردشگری سوادکوه کرده که در ادامه مشاهده می‌کنید.
مهدی امیری پای میز پرسش تیتر امروز:
مهدی امیری سوادکوهی جوان‌ترین مربی ذلیگ برتر فوتبال در سال گذشته با حضور در استودیو پرسش پایگاه خبری تیتر امروز به سؤالات داغ و جنجالی ما پاسخ داد؛ بخشی از سخنان وی مربوط به تیم‌های نساجی و خونه به خونه بود.
لحظه به لحظه با طوفان/
مشکلات مردم و صحبت‌های مسئولان را ببینید؛ همراه با سکانس‌های اختصاصی پایگاه خبری تیتر امروز از عمق خسارت طوفان مازندران.
چندرسانه‌ای تیتر امروز تقدیم می‌کند
پيكر زنده‌یاد بانو زينب عبوری فرزند سردار شهيد حجت‌الله عبوری صبح امروز در ميان انبوه علاقه‌مندان به بيت محترم شهیدان عبوری و دکتر مهدی عبوری شهردار ارزشی ساری تشييع و خاكسپاری شد؛ گوشه‌هايی از حضور باشكوه مردم و مسئولان استانی و شهرستانی را از دوربين تيتر امروز ببينيد.
چندرسانه‌ای تیتر امروز تقدیم می‌کند
باشگاه سوارکاری سمند کوهساران در روستای کوتنای شهرستان قائم‌شهر با همت یک سرمایه‌گذار و با حمایت اداره ورزش و جوانان راه‌اندازی شده که امروز بسیاری از شهروندان اعم از آقایان و بانوان برای تجربه این رشته مفرح به این باشگاه مراجعه می‌کنند.